Blog Fotowoltaika-4sun Nasze realizacje Partner strategiczny

0

Twój koszyk jest pusty.

O firmie

Ekologiczny Dom
Autoryzowany partner SHARP

Firma Ekologiczny Dom właściciel serwisu ekologicznydom.eu jest autoryzowanym partnerem i bezpośrednim dystrybutorem oczyszczaczy powietrza firmy Sharp. Firma powstała w 2020 roku i w bardzo krótkim czasie została wiodącym sprzedawcą dostarczającym swoje produkty na terenie całej Polski.

Zapewniamy wysoką jakość

Nasze produkty idealnie sprawdzają się w każdym domu, mieszkaniu czy miejscu pracy, są także doskonałym rozwiązaniem dla placówek oświatowych i medycznych. Oczyszczacze powietrza Sharp to sprawdzone i skuteczne urządzenia, które pozwalają nam cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem. Liczne badania, certyfikaty i co najważniejsze opinie naszych klientów potwierdzają wysoką skuteczność naszych urządzeń.

Dbamy o twoje zdrowie i komfort życia przez cały rok

Firma Ekologiczny Dom w swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń, które pozwalają dbać o zdrowe i czyste powietrze, posiadamy w sprzedaży także urządzenia zapewniające komfortowe i wygodne przebywanie w pomieszczeniach przez cały rok. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bardzo szybką realizacje zamówień. Nasi doradcy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia, a także udzielą rad jak najlepiej korzystać z naszych produktów.

Odwiedź nasz salon

18-400 Łomża
ul. Wojska Polskiego 149

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 9:00 - 17:00

Telefon: 572 202 004
Adres e-mail: biuro@ekologicznydom.eu

Numer konta:
BANK PKO BP
53 1020 1332 0000 1602 1179 5020