Blog Fotowoltaika-4sun Nasze realizacje Partner strategiczny

0

Twój koszyk jest pusty.

Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem

Obecnie pragniemy mieć wszystko w jednym miejscu, zajmując przy tym jak najmniej powierzchni. Efektem takiego praktycznego podejścia są oczyszczacze powietrza z nawilżaczem. Zamiast dwóch oddzielnych urządzeń sprawimy, że zamienisz je na jedno. Brak dylematu, gdzie postawić kolejne rzeczy i nie musisz więcej wybierać pomiędzy oczyszczaczem, a nawilżaczem. Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem jest doskonałym wyborem, jeśli posiadasz problem wilgoci w pomieszczeniu. Bez zbędnych kosztów pomoże Ci się z nią uporać. Zapewnia również świeżość i czystość, zmieniając tym samym komfort w oddychaniu. Dzięki połączeniu oczyszczacza z nawilżaczem korzystasz z większej ilości funkcji. Nie musisz więcej męczyć się z wysuszoną śluzówką nosa, kurzem i roztoczami.

Oczyszczacze Sharp z funkcją nawilżania

Aktualnie na rynku możemy znaleźć wiele oczyszczaczy z funkcją nawilżania. Który jednak sprawdzi się najlepiej? W swojej ofercie postawiliśmy na oczyszczacze Sharp, z wagi na swoją niezawodność. Sharp proponuje nam szeroką gamę modeli. Bez problemu każda osoba znajdzie idealnie dobrany do swoich potrzeb. Nowoczesny design nawilżaczy idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Wszystkie modele, są wyposażone w potrójny system filtrów, jak również czujnik kurzu, wilgotności i temperatury. Mamy pewność, że oczyszczacze Sharp z z nawilżaczem sprawdzą się przy dzieciach, ponieważ ma funkcje zabezpieczenia.

Ciekawym modelem jest SHARP UA-HD5OE-L, który dzięki technologii ION SHOWER zapewnia zwalczenie niekorzystnych wirusów, bakterii, alergenów i pleśni. Oczyszczacz z funkcją nawilżenia, działa aż do 38 m2 bez funkcji nawilżania i do 27 m2 z nią, przy wydajności nawilżacza 600 ml/h.

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania SHARP UA-HG5OE-L, kolejny który zapewnia wysoką kontrolę powietrza i najwyższej jakości nawilżenie. Może nawilżyć aż do 21 m2 z funkcją nawilżenia, przy czym wydajność wynosi 450 ml/h. Z kolei SHARP UA-HG6OE-L posiada trzy tryby: tryb INTELLIGENT, który jest w stanie precyzyjnie kontrolować jakość powietrza; tryb PLASMACLUSTER ION SPOT, która gwarantuje skuteczność urządzenia; tryb ION SHOWER, który odpowiedzialny jest za jony. Zawiera również wiele czujników, które zapewniają lepsze działanie i szybszą reakcje. Działa do 50 m2 bez funkcji nawilżania i do 30 m2 z funkcją, przy wydajności nawilżacza 630 ml/h. Wszystkie wymienione modele działają na wysokim poziomie w przestrzeni sypialnianej przez swoją cichą prace. Dzięki temu nie są w stanie zaburzyć naszego snu. Oczyszczacze Sharp z funkcją nawilżenia, jako że są 2w1, odpowiedzialne są za poprawę naszego zdrowia i zapewniają lepsze samopoczucie na co dzień, stąd warto posiadać je również w miejscu pracy.

Dowiedz się więcej