Blog Fotowoltaika-4sun Nasze realizacje Partner strategiczny

0

Twój koszyk jest pusty.

Lampy UV-C

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampy UV-C – skuteczna dezynfekcja powierzchni i powietrza

Lampy UV-V to jedna z najskuteczniejszych broni do walki z różnymi wirusami, bakteriami czy grzybami. Technologia dezynfekcji UV-C znana jest już od dekad i najczęściej wykorzystywana jest w medycynie. Dzisiaj możesz zadbać o czyste i zdrowie powietrze w swoim domu, sięgając po lampy UV-C do dezynfekcji!

Jak działają lampy UV-C do dezynfekcji?

Promieniowanie UV-C niszczy DNA i RNA patogenów, dzięki czemu nie są zdolne do namnażania i wywoływania chorób. Taki sposób dezynfekcji jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny i nie wymaga zastosowania dodatkowej chemii. Dzięki temu lampy UV-C są również przyjazne środowisku. Dostępne w naszej ofercie lampy UV-C do dezynfekcji działają na dwóch płaszczyznach – dezynfekują powietrze oraz powierzchnie poddane bezpośredniemu naświetleniu.

Dezynfekcja przepływowa lub bezpośrednia

Lampy UV-C do dezynfekcji przepływowej naświetlają powietrze przepływające przez lampę. Specjalna konstrukcja pozwala na bezpieczne użytkowanie również w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie lub zwierzęta. Lampy UV-C do dezynfekcji przepływowej zawierają specjalną osłonę, która skutecznie chroni skórę i oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem. W przypadku dezynfekcji bezpośredniej wystarczy zdjąć osłonę, a następnie nakierować światło lampy na powierzchnię, którą chcemy poddać dezynfekcji. Niezwykle ważne jest, aby zachować środki ostrożności przy dezynfekcji bezpośredniej! Światło UV-C jest groźne dla oczu i skóry, dlatego też stosuje się specjalne okulary z filtrem, a na czas naświetlania należy opuścić pomieszczenie.

Lampy do dezynfekcji w salonie i w domu!

Dostępne w naszej ofercie lampy UV-C sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się higieniczna czystość. Szybka i wygodna dezynfekcja z wykorzystaniem lampy UV-C pozwoli skutecznie usunąć wszelkie mikroorganizmy z powietrza i powierzchni. To doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, jak i salonu kosmetycznego, obiektów medycznych czy użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej