Blog Fotowoltaika-4sun Nasze realizacje Partner strategiczny

0

Twój koszyk jest pusty.

Filtry

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

Filtry do oczyszczacza powietrza

Filtr jest bardzo ważnym elementem. Możemy go spotkać w dużej ilości sprzętów elektrycznych, ale nie tylko. Każdy producent podkreśla, żeby mieć prawidłowo sprawny sprzęt, to musimy pamiętać o naszym wewnętrznym filtrze. Odpowiedzialny jest za zatrzymanie niechcianych substancji, które nasz oczyszczacz wcześniej zniwelował z powietrza. Zatrzymują również nieprzyjemne zapachy, czy niechciany dym spowodowany tytoniem. Możemy wyróżnić wiele rodzajów filtrów, które są dostosowane do preferencji sprzętu i jego wymiarów.

Filtry HEPA

Jednym z takich filtrów, jest filtr HEPA. Produkowane są przez firmę SHARP, dzięki temu mamy pewność o wysokiej jakości ich wykonania. Każdy potrafi zebrać aż do 99.9% mikroskopijnych cząsteczek kurzu, unoszących się w powietrzu, pyłków oraz niechcianej pleśni, spełniając przy tym bardzo wymagające normy testów JEM14. Filtry HEPA zapewniają o wystarczalności do 10 lat, oczywiście zależne jest to od użytkowania. Wyróżniamy kilka filtrów, jednym z nich jest UZ-HD4HF. Pasuje do takich modeli, jak: UA-HD40E-L/T / UAHD50E-L / UA-HG40E-L/T / UA-HG50E-L. Jest to filtr, który idealnie nada się do dużej ilości modeli, ale nie ma najmniejszego problemu z jego dostępnością. Dzięki czemu nie musimy się martwić, czy będziemy w stanie go dostać. Kolejnym filtrem HEPA, jest UZ-HD6HF. On natomiast pasuje do takich modeli, jak: UA-HD60E-L / UA-HG60-L. Filtr UZ-HG3HF pasuje jedynie do modelu UA-HG30. W swojej ofercie mamy również filtr na komary UZ-PM5ST występujący w modelu UA-PM50E-B. Ostatnim filtrem HEPA, który tutaj przedstawię, jest UZ-PM5HF, nadający się doskonale do modeli UA-PF-40 / UA-PG50 / UA-PM50.

Filtr do nawilżacza

Inny rodzaj filtrów występuje w nawilżaczach. Jego działanie polega na ułatwieniu przepływu i powstawaniu pary wodnej, niezbędnej do nawilżenia pomieszczenia. Mamy gwarancje, że filtr wystarczy nam do 10lat, przy dobrym użytkowaniu. Obecnie są dostępne trzy filtry. Pierwszy z nich, to UZ-HD6MF, który przystosowany jest do modeli UA-HD40 / UA-HD50 / UA-HD60. Do modelu UA-HG30E natomiast pasuje filtr do nawilżacza UZ-HG3MF. Ostatnim, który przedstawię z przystosowaniem do nawilżacza, jest UZ-HG6MF, występujący w modelach UA-HG40 / UA-HG50 / UA-HG60. Wszystkie mają takie same przystosowanie, musimy jednak pamiętać, że nie każdy nada się do określonego sprzętu. Dzięki przedstawionej wyżej rozpisce, nie będziecie mieli problemu z dobraniem odpowiedniego do waszego modelu.

Filtry węglowe

Warto zagłębić się w ich pracę. Pracują za sprawą nieszablonowych właściwości węgla aktywnego, który doprowadza do pochłaniania substancji pobranych za sprawą oczyszczania, które się do niego ,,przyklejają’’. Można porównać to do działania rzepu. Jeśli mamy odpowiedni materiał, to bez problemu się do nas przyczepi. System, który występuje w filtrach węglowych, daje nam wysoką gwarancje działania. Mamy zapewnione, że wystarczy nam do 10lat użytkowania przy prawidłowym zastosowaniu. Przyjrzymy się teraz wszystkim czterem, żeby każdy dobrać odpowiednio do modelu występującego sprzętu. Filtr węglowy UZ-HG3DF, przeznaczony jest do stosowania w modelu UA-HG30. Następnym jest filtr UZ-HD4DF, on natomiast nada się w modelach UA-HD40 /

UA-HD50. Filtr UZ-HD6DF występuje w modelu UA-HD60. Ostatnim filtrem zapachów węglowym, jest UZ-PM5DF, swoje idealne działanie pokazuje w modelach UA-PF40 / UA-PG50 / UA-PM50. Teraz bez zbędnego szukania wymienisz swój filtr węglowy. Koniec z przeglądaniem setnej strony i brakiem odpowiedzi. Wystarczy model Twojego sprzętu i odpowiedz, jest szybsza niż myślisz.

Dowiedz się więcej