Blog Fotowoltaika-4sun Nasze realizacje Partner strategiczny

0

Twój koszyk jest pusty.

Dlaczego warto zadbać o rodzinę poprzez zapewnienie czystego powietrza w domu? Technologia Plasmacluster marki Sharp

Czyste powietrze w pomieszczeniu jest bardzo ważne dla naszego zdrowia, zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy bardzo dużo czasu spędzamy w domu. Warto więc zadbać o swoją rodzinę i zapewnić jej dostęp do czystego, świeżego i zdrowego powietrza. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup oczyszczacza powietrza z technologią Plasmacluster.

Dlaczego warto zapewnić rodzinie czyste powietrze w domu?

Czyste powietrze ma bardzo duże znaczenie dla zdrowia i samopoczucia. Oddychanie takim powietrzem sprawia, że łatwiej można się skoncentrować, choroby pojawiają się rzadziej, a ciało pracuje dużo wydajniej. Dodatkowo czyste powietrze jest bardzo korzystne dla alergików i astmatyków. Niestety często w naszych domach unosi się dużo zanieczyszczeń, pyłów, bakterii i wirusów, a także różnorodnych alergenów. Pojawiają się również nieprzyjemne zapachy, na przykład od detergentów, czy dymu tytoniowego, a w domach, w których są zwierzęta, może pojawić się sierść, która ma działanie alergizujące. Sprawia to, że nawet przy zamkniętych oknach ciężko jest zadbać o czyste powietrze we własnym domu. Na szczęście we wszystkich tych sytuacjach z pomocą może przyjść oczyszczacz Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster. Urządzenie jest wysoce skuteczne w walce z różnorodnymi zanieczyszczeniami, dzięki czemu umożliwia zadbanie o wysoką jakość powietrza w mieszkaniu oraz przyczynia się do zmniejszania bólu głowy i migren, wynikających ze smogu i pyłków. Dzięki korzystaniu z oczyszczacza powietrze w domu staje się czyste, zdrowe i bezpieczne, warto zatem zdecydować się na taki zakup.

Czym jest technologia Plasmacluster i jakie ma zalety?

Marka Sharp posiada w swojej ofercie oczyszczacze powietrza z jonizacją i wyjątkową technologią Plasmacluster. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, którym zależy na zdrowym i świeżym powietrzu w domu, a także na neutralizacji grzybów i roztoczy. Technologia Plasmacluster produkuje dodatnie i ujemne jony poprzez wyładowania plazmowe. Wygenerowane jony te unoszą się w powietrzu, docierając do najdalszych zakamarków pomieszczenia i zderzają się z innymi cząsteczkami, takimi jak bakterie, wirusy i alergeny, następnie stopniowo hamując ich rozwój i eliminując je. Dzięki temu powietrze zostaje oczyszczone z zanieczyszczeń. Do najważniejszych zalet technologii Plasmacluster można zakwalifikować:

  • usuwanie przykrych zapachów,
  • neutralizację grzybów, roztoczy, bakterii, wirusów, pyłów i innych alergenów,
  • przywrócenie równowagi jonowej,
  • poprawę kondycji skóry oraz szybszy porost włosów.

Technologia Plasmacluster to doskonałe rozwiązanie dla całych rodzin, ponieważ zmniejsza ilość szkodliwych alergenów i bakterii w powietrzu oraz usuwa z powietrza zewnętrznego zanieczyszczenia, takie jak cząsteczki PM2.5 oraz PM10. Warto zadbać o swoją rodzinę i kupić jeden z oczyszczaczy powietrza z technologią Plasmacluster.

Przykłady urządzeń marki Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster

Ciekawym przykładem urządzeń Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster są oczyszczacze Sharp UA-HD. Urządzenia tej serii charakteryzują się wysoką jakością, a swoją skuteczność zawdzięczają m.in. potrójnemu systemowi filtracji powietrza. Filtr wstępny odpowiada za pochłanianie większych cząsteczek kurzu, filtr węglowy pozbywa się nieprzyjemnych zapachów, a filtr HEPA odpowiada za usuwanie aż 99,97% drobnych zanieczyszczeń, w tym bakterii, wirusów i alergenów, a także pyłów PM2.5 oraz PM10. Urządzenia wyposażone są również w technologię Plasmacluster. Takie połączenie kilkustopniowej filtracji i zaawansowanej technologii jonizacji sprawia, że są to urządzenia niezwykle skuteczne w walce z zanieczyszczeniami. Dodatkowo oczyszczacze z serii Sharp UA-HD pełnią funkcję nawilżacza, dzięki czemu zadbają o odpowiednią wilgotność powietrza. Są również wyposażone w różnorodne czujniki (kurzu, temperatury, wilgotności, zapachu, wymiany filtra). Dzięki kilku różnym trybom pracy możliwe jest dostosowanie pracy urządzenia do własnych preferencji – np. włączenie specjalnego trybu nocnego, który dzięki swojej cichej pracy nie zakłóca snu domowników. Model UA-HD50 idealnie sprawdzi się na powierzchni do 38 metrów kwadratowych, a UA-HD60 skutecznie działa w pomieszczeniu do nawet 48 metrów kwadratowych.

Warto wiedzieć o tym, że marka Sharp dba także o to, aby w powietrzu nie znajdywało się zbyt dużo ozonu. Sam w sobie nie jest on bowiem szkodliwy, jednak jego zbyt duże ilości mogą być nieodpowiednie dla zdrowia. Oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster spełniają rygorystyczne normy pod tym względem, a więc wytwarzają 50 razy mniej ozonu niż jest to dopuszczone. W praktyce więc modele Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster bardzo pozytywnie wpływają na zdrowie całej rodziny i pozwalają na oddychanie świeżym powietrzem.

https://www.familie.pl/artykul/Dlaczego-warto-zadbac-o-rodzine-poprzez-zapewnienie-czystego-powietrza-w-domu-Technologia-Plasmacluster-marki-Sharp,17239,1.html